Medycyna Pracy Wadowice oferuje usługi w zakresie:
Medycyna pracy Wadowice

Każdy, czy to przystępując do nowej pracy, czy też poddając się badaniom okresowym, musi odwiedzić gabinet medycyny pracy. Dobra Poradnia Medycyny Pracy daje możliwość wykonania wszystkich badań w jednym miejscu, szybko, wygodnie i bez uciążliwych wycieczek po różnych punkach medycznych w całym mieście. W ramach medycyny pracy zapewniamy usługi obejmujące badania wstępne, okresowe oraz kontrolne. Wszystkie badania realizowane są przez wykwalifikowanych pracowinków NZOZ Medycyna z zachowaniem wszelikich wymogów. Badania medycyny pracy na terenie miasta Wadowice pacjent może wykonać w naszej placówce, gdzie oferujemy pełen zakres badań wymaganych do pracy.

Medycyna Wadowice - gdzie się udać?

Jeżeli zależy Państwu na szybkim i skutecznym wykonaniu wszystkich niezbędnych badan do pracy, najlepszym miejscem będzie Medycyna Wadowice. To miejsce nowoczesne, wyspecjalizowane i z przyjaznym podejściem do każdego pacjenta. Tu wykonacie nie tylko badania profilaktyczne (wstępne i okresowe), ale również te bardziej specjalistyczne. Podczas rejestracji każdy pacjent otrzyma wszelkie informacje na temat wykonywanych badań.

Badania medycyna pracy

NZOZ Przychodnia Stomatologiczno-Lekarska Medycyna oferuje szeroki zakres wykonywanych badań profilaktycznych w tym m. in.: badania pracowników wstępne przed podjęciem pracy, okresowe czyli te powtarzane co kilka lat w zależności od zajmowanego stanowiska oraz badania kontrolne wykonywane przed powrotem do pracy. Dodatkowo wykonujemy badania profilaktyczne, wysokościowe, operatorów maszyn, badania sanitarno-epidemiologiczne, badania kierowców jak i dla osób pracujących z promieniowaniem jonizującym. Szukasz dobrego lekarza medycyny pracy w Wadowicach? Odwiedź naszą placówkę i skorzystaj z naszej oferty.

Medycyna pracy - jakie badania?

Nasza placówka wykonuje badania na stanowiska pracy takie jak: praca na wysokości, praca przy komputerze, kierowcy wszystkich kategorii prawa jazdy, operator: wózków widłowych, wózków akulumulatorowych, koparek, dźwigów, ładowarek, żurawi wieżowych, operarów maszyn budowlanych, maszyn drogowych, maszyn wiertniczych. W NZOZ Medycyna Wadowice można wykonać badania: spirometryczne, audiometryczne, okulistyczne, psychologiczne, badanie EKG, badania laboratoryjne z krwi i moczu. PRzychodząc na badania należy zabrać ze sobą skierowanie na badania medycyny pracy oraz dowód tożsamości ze zdjęciem.